محل تبلیغات شما

رشته لیسانسم را با علاقه وارد نشدم و واقعا شوکه شدم که چرا اصلا این رشته رو قبول شدم و ترم اول همیشه کارم گریه بود. از بس همه میگفتن رشته بچه تنبل هاست ولی از ترم دوم یواش یواش عاشقش شدم. ترم ۴ بود که از بین ۱۰_۱۲ گرایش ارشد تصمیم گرفتم گرایش ادامه تحصیلم را و هیچ موقع از انتخابم و تصمیمم ناراضی نبودم. یه روزایی شک میکنم چرا اصلا نرفتم سمت رشته های شاخه پزشکی و بیمارستانی ولی گرایش ارشدم را اصلا پشیمون نیستم باورتون میشه دلم ضعف میره وارد کار مرتبط بشم این چند روز که دارم کم و بیش واسه دکتری میخونم، اینقدر با عشق میخونم و حسرت میخورم اخه سزاواره من با اینهمه علاقه چون تو استان محرومیم که شرایط کاریش کمه و پارتی ندارم اینقد از علاقه ام عقب بیفتم. من بعد ۳ سال که از فارغ التحصیلیم میگذره رفتم سراغ کتابهام چون بیکاری و بی قانونی و بی عدالتی خیلی دل زده ام کرده

امروز کلی از خدا خواستم که وزارت نیرو بعد ۳ سال استخدامی بزنه و من به آرزوم برسم دقیقا ۴/۵ ساله یکی از ادارات زیر مجموعه وزارت نیرو و فعالیت هاشون دلم را برده

هنوزم مصرم برای تحصیل در مقطع دکتری ولی تا شرایط زندگی و کاریم عوض نشه هرگز روحیه ادامه درس را ندارم و‌ ادامه نمیدم

+ راستی ۲۴ بهمن ۹۴ دقیقا سه سال پیش دفاع کردم. درسته حتی تا روز دفاع خیلی اذیت شدم بطوری که استادم من و دوستم را حتی  روز دفاع اذیت کرد و بهمون  نمره نداد و ما یه عکس با استادهامون برای اون روز نداریم ولی جز روزهای خوب زندگیم بود. به خودم میبالیدم که‌ با وجود روزای غمبار و تازه عزیز از دست داده ام در حالیکه خیلی تنها بودم و ساعت ها از خانواده ام دور بودم، سر کردم و از پسش بر اومدمشرایط خیلی بدی داشتم و از تحملم  خارح بودهمکلاسیام همگی کلی بهم افرین گفتن که با وجود شرایط بد روحیم (چون میدیدن چقدر حالم بده دیده بودن چقدر همیشه در تماس م بودم) انصراف ندادم و تا اخر ارشدم رفتم. .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها